Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 03.10.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej a w czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.

2. W piątek 8 października od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną

3. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie po Mszach Św. wieczornych a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Wyjątkowo modlitwa różańcowa w środę po pierwszej niedzieli m-ca zostanie odmówiona po Mszy Św.

4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej mają spotkanie po Mszy o godz. 11.30. Zapraszam dzieci na nabożeństwo różańcowe w poniedziałki przez cały październik

5. Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej zapraszam w przyszłą niedzielę po Mszy o godz.18.00 na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania w 2022 roku. Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkanie i zapisy dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00.

6. Jako proboszcz naszej wspólnoty parafialnej chciałbym bardzo serdecznie podziękować za Waszą ofiarność i otwarte serce. Na pomoc dla Libanu łącznie zebraliśmy 10091,70  zł. oraz leki za około 4000 zł. Pieniądze i leki zostały już przekazane przedstawicielom zakonu w Annaya przebywającym w tych dniach w Polsce. Bóg zapłać.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2022.08.29 – 2022.09.04

Poniedziałek 29 sierpnia 2022 Godz. 7.00  O Boże błogosławieństwo w budowie kościoła   Godz. 18.00   O Boże błogosławieństwo 25 rocz. ślubu Angeliki i Grzegorza Wtorek

Send Us A Message