Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 03.10.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej a w czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.

2. W piątek 8 października od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną

3. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie po Mszach Św. wieczornych a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Wyjątkowo modlitwa różańcowa w środę po pierwszej niedzieli m-ca zostanie odmówiona po Mszy Św.

4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej mają spotkanie po Mszy o godz. 11.30. Zapraszam dzieci na nabożeństwo różańcowe w poniedziałki przez cały październik

5. Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej zapraszam w przyszłą niedzielę po Mszy o godz.18.00 na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania w 2022 roku. Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkanie i zapisy dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00.

6. Jako proboszcz naszej wspólnoty parafialnej chciałbym bardzo serdecznie podziękować za Waszą ofiarność i otwarte serce. Na pomoc dla Libanu łącznie zebraliśmy 10091,70  zł. oraz leki za około 4000 zł. Pieniądze i leki zostały już przekazane przedstawicielom zakonu w Annaya przebywającym w tych dniach w Polsce. Bóg zapłać.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message