Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 02.10.2016 r.

1.Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie – Św. Franciszka z Asyżu, w środę wspomnienie – Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy a w piątek wspomnienie – NMP Różańcowej.
2. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce od października są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Rozpoczął się październik miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie w dni powszednie przed Mszą Św. o 16. 30 a w sobotę o godz. 8.00, w niedziele po Mszy o godz. 8.00
3. We wtorki na zakończenie Mszy Św. odmawiamy modlitwę i litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prosząc o jego opiekę oraz wstawiennictwo u Boga w intencji naszej parafii i parafialnych przedsięwzięć. W środy zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek m-ca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Po południu od godz. 16.00 do 16.30 okazja do spowiedzi.
5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy o godz. 11.30 poświęcę dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. różańce, Po Mszy będzie spotkanie dla dzieci.
6. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
7. Archidiecezjalny Moderator Kół Żywego Różańca zaprasza na dzień skupienia 15 października w kościele Św. Józefa w Gdańsku przy ul. Elżbietańskiej 9/10. Początek spotkania o godz. 10.00
8. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski i tradycyjnie zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
9. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary na budowę kościoła, składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message