Ogłoszenia parafialne –  XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Wincentego a Paulo, w środę – wspomnienie Św. Wacława, w czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – wspomnienie Św. Hieronima a w sobotę – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

2. W środy zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy a we wtorki na nabożeństwo ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki patrona naszej parafii. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą Św. a sprawy biurowe można zgłaszać po Mszy Św. w zakrystii.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwsza sobota i niedziela m-ca października. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót m-ca ku czci Niepokalanego Serca NMP a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W poniedziałek 26 września tradycyjnie zapraszamy na Mszę Św. za wstawiennictwem Św. Charbela. Przed Mszą o godz. 17.30 różaniec i modlitwy wstawiennicze oraz błogosławieństwo relikwiami.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Można również za darmo zabrać ze sobą miesięcznik ewangelizacyjny Dobre Nowiny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message