Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła 24.09.2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, w środę – wspomnienie Św. Wincentego à Paulo, w czwartek – wspomnienie Św. Wacława, w piątek – święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała a w sobotę – wspomnienie Św. Hieronima.
2. We wtorki upraszamy poprzez modlitwę wstawiennictwa naszego patrona Ks. Jerzego, w środy zapraszamy przed Mszą na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi codziennie 15 min. przed Mszą Św. Sprawy biurowe proszę zgłaszać bezpośrednio po Mszach Św.
3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 11.30. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania po południu na Mszy Św. o godz. 16.00.
4. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać pierwszą niedzielę października. Po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i spotkanie Żywego Różańca.
5. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebraliśmy 473 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
6. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.
7. Osoby jadące na pielgrzymkę śladami ostatniej drogi Bł. Ks. Jerzego w sobotę 30 września, zbierają się o godz. 4.30 przy kaplicy w Juszkowie.
8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za modlitwę, trud i ofiary – składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message