Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w czwartek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera, w piątek – wspomnienie Św. Wacława, męczennika a w sobotę – święto Śww. Archaniołów: Michała, Gabriela, i Rafała.

2. Od września odprawiana jest wieczorna Msza Św. w niedziele o godz. 18.00. Ta Msza weszła na stałe do rozkładu nabożeństw w niedziele oprócz miesięcy wakacyjnych – lipca i sierpnia oraz czasu kolęd w styczniu.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 a młodzież klas 8 SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach: w środę o godz. 18.30 i w sobotę o godz. 11.00

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebraliśmy 624,71 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Ruszyła kolejna edycja ,,Szkoły dla Rodziców” organizowana przez Katolicką Szkołę Podstawową w Pruszczu Gdańskim. Szkoła serdecznie zachęca dorosłych do udziału w bezpłatnych warsztatach. Cały cykl spotkań obejmuje 10 dwugodzinnych spotkań, które odbywać się będą we wtorki w godz. od 18.15 do 20.15 w budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego. Bliższe informacje na plakacie w gablotce.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message