Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, w piątek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera a w sobotę – wspomnienie Św. Wacława, męczennika.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w 2020 roku.

3. Młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej rozpoczęła już pierwszy rok przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, który otrzyma w 2021 roku.

4. We wtorki przed Mszą Św. zapraszamy na modlitwy za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego a w środy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. w zakrystii (zostało sporo wolnych intencji np. w przyszłą niedziele).

5. Zapraszamy na pierwsze spotkanie Oazy młodzieżowej w poniedziałek po Mszy w. o godz. 18.00. W naszej parafii istnieją dwie grupy młodzieżowe; młodsza (dla klas od VI – VIII) i starsza ( szkoła średnia).

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message