Ogłoszenia parafialne –  XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę – święto Św. Mateusza Apostoła a w piątek Św. Pio z Pietrelciny.

2. W środy zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy a we wtorki na nabożeństwo ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki patrona naszej parafii. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą Św. a sprawy biurowe można zgłaszać po Mszy Św. w zakrystii.

3. Młodzieży z klas VIII SP przypominam o zapisach na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania 2024 r. Można to uczynić w zakrystii po Mszach Świętych. Przygotowanie do sakramentu w naszej parafii trwa dwa lata. W pierwszym roku młodzież spotyka się w salkach co dwa tygodnie a w drugim roku spotkania dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej co dwa tygodnie w niedziele po Mszy. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej.

4. Dzisiaj po Mszy o godz.11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w 2023 roku.

5. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój kaplicy i kościoła zebrano 673,50 zł.   Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Można również za darmo zabrać ze sobą miesięcznik ewangelizacyjny Dobre Nowiny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

                                                         

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message