Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Dzisiaj również przeżywamy w naszej wspólnocie odpust ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Jana Kantego, prezbitera, w czwartek – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.
  2. Panie z aktywu parafialnego przygotowały stoisko odpustowe z domowymi ciastkami i wypiekami, dochód ze sprzedaży ma być przeznaczony na doposażenie kuchni przy salkach parafialnych.
  3. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszach Świętych o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00.
  4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. W ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano1096,60 pln. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Do skarbony na filarze można składać tradycyjne wypominki za zmarłych. Od 2 listopada będziemy przez dwa tygodnie odmawiać różaniec za zmarłych.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message