Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2017 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w środę – wspomnienie Św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty a w sobotę – wspomnienie Św. Ojca Pio.
  2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.30. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania również w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 16.00.
  3. W przyszły weekend na Jasnej Górze będzie miała miejsce Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw. Z tej racji za tydzień w niedzielę za radą KEP w czasie Mszy Św. będzie można odnowić przysięgę małżeńską.
  4. Dzisiaj po Mszach Św. zbieramy do puszek ofiary na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.
  6. Organizujemy w sobotę 30 września jednodniową pielgrzymkę autokarową śladami ostatniej drogi bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Koszt 110 zł. Zapisy po Mszy Św. bądź telefonicznie.
  7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message