Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 16.09.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w czwartek – wspomnienie Śww. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy, a w piątek – święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

2. Od września odprawiana jest wieczorna Msza Św. w niedziele o godz. 18.00. Ta Msza weszła na stałe do rozkładu nabożeństw w niedziele oprócz miesięcy wakacyjnych – lipca i sierpnia oraz czasu kolęd w styczniu.

3. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00.

4. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów do LSO. Próba scholki również w sobotę o godz.17.00. Dzieci, które chciałby wstąpić do scholki i zostać ministrantami zapraszamy na zbiórki.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. Po Mszy Św. można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message