Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, w środę – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski, w piątek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy a w sobotę – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

2. Za tydzień w niedzielę 22 września po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Również za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w 2020 roku.

3. Młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej, która rozpoczęła pierwszy rok przygotowania do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach: w środę o godz. 18.30 i w sobotę o godz. 11.00 (do wyboru). Młodzież, która jeszcze się nie zgłosiła się na przygotowanie może to uczynić na spotkaniu.

4. We wtorki przed Mszą Św. zapraszamy na modlitwy za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego a w środy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. w zakrystii.

5. Klub języka angielskiego wznawia od września spotkania. Zapraszamy dorosłych na konwersacje przy herbacie w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Pierwsze spotkanie dzisiaj o godz. 17.00

6. W ubiegłym tygodniu na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebrano 864, 50 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message