Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Jana Chryzostoma, w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego (parafia Podwyższenia Krzyża w Pruszczu przeżywa swoje święto, Msze Święte odpustowe o godz. 11.00 i 18.00) w piątek– wspomnienie NMP Bolesnej a w sobotę – wspomnienie Śww. męczenników Korneliusza i Cypriana

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie i zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku a po Mszy o godz. 18.00 zapisy i spotkanie młodzieży z klas VIII SP do sakramentu Bierzmowania w 2025 roku.

3. W środę 13 września o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski w intencji pokoju na świecie i na Ukrainie.

4. W środę 13 września wyrusza pielgrzymka autokarowa do Czarnogóry a Msze Święte od środy będzie odprawiał Ks. Mieczysław Adamczyk.

5. Parafia Bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim organizuje w terminie od 5 do 8 października br. pielgrzymkę autokarową do Zamościa,  Lublina i na Roztocze. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Parafii Bł. M. Kozala – www.kozal.pl

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message