Ogłoszenia parafialne –  XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Jana Chryzostoma, w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego ( w parafii matce w Pruszczu Gdańskim – odpust), w czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej a w piątek – wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.

2. W środy zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy a we wtorki na nabożeństwo ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki patrona naszej parafii. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą Św. a sprawy biurowe można zgłaszać po Mszy Św. w zakrystii.

3. We wtorek 13 września o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski wynagradzający za grzechy.

4. Młodzieży z klas VIII SP przypominam o zapisach na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, można to uczynić w zakrystii po Mszach Świętych. Przygotowanie do sakramentu w naszej parafii trwa dwa lata. W pierwszym roku młodzież spotyka się w salkach co dwa tygodnie a w drugim roku spotkania dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej co dwa tygodnie w niedziele po Mszy. Pierwsze spotkanie po wakacjach dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej w przyszłą niedziele po Mszy o godz. 18.00

5. Dzisiaj po Mszy o godz.11.30 spotkanie i zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w 2023 roku.

6. W dzisiejszą niedzielę po mszach Świętych można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy i kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message