Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela Zwykła 03.09.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w piątek– święto Narodzenia NMP.

2. Msze święte w niedzielę w naszej parafii o godz. 8.00 – w kaplicy, o godz. 10.00 i 11 30 – w kościele  i wieczorem o godz. 18.00 – w kaplicy. W dni powszednie od poniedziałku do piątku Msze wieczorem o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.00. Na Mszę o godz. 11.30 w niedzielę zapraszamy szczególnie dzieci.

We wtorki zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki patrona naszej parafii, którego relikwie znajdują się w prezbiterium kaplicy a w środy zapraszamy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi świętej 15 min. przed każdą Mszą a sprawy biurowe można składać po Mszach Świętych.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek m-ca września, po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

4. W przyszłą niedzielę 10 września po Mszy o godz. 11.30 będą zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku a po Mszy o godz. 18.00 zapisy młodzieży z klas VIII SP do sakramentu Bierzmowania w 2025 roku.

5. Parafia Bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim organizuje w terminie od 5 do 8 października br. pielgrzymkę autokarową do Zamościa,  Lublina i na Roztocze. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Parafii Bł. M. Kozala – www.kozal.pl

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message