Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła 21.08.2016 r.

1.Dzisiaj przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej, środę – święto Św. Bartłomieja, apostoła, w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej (w tym dniu odnowimy w czasie Mszy Św. Jasnogórskie śluby Narodu Polskiego i zawierzymy parafię Matce Bożej, z racji uroczystości nie ma w tym dniu postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych) w sobotę w liturgii wspomnienie – Św. Moniki.

2. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszy Św.

3. We wtorek na zakończenie Mszy Św. odmówimy litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prosząc o jego opiekę i wstawiennictwo u Boga w intencji naszej parafii i parafialnych przedsięwzięć.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami do MB można składać do skrzynki na domku parafialnym.

5. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Ogłoszenie z parafii MB Nieustającej Pomocy…

7. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary na budowę kościoła, składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Send Us A Message