Ogłoszenia parafialne –  XIX Niedziela Zwykła 07.08.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Dominika, we wtorek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę – święto Św. Wawrzyńca, w czwartek – wspomnienie Św. Klary a  piątek – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego.

2. W miesiącach wakacyjnych: w lipcu i w sierpniu Msze Święte w tygodniu będą zasadniczo odprawiane na przemian. W poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00 rano.

3. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu 27 sierpnia. W  programie uczestnictwo w drodze krzyżowej i w Eucharystii pod przewodnictwem Bpa Bronakowskiego. Będzie czas na modlitwę osobistą i zwiedzanie. Koszt 60 zł od osoby. Wyjazd z Juszkowa o godz. 7.00. Zapisy telefonicznie Iwona i Marcin Wittner 601 654 404. Informacje są także wywieszone w gablotce.

4. W środę przed Mszą Św. czyli o 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą przez Wspólnotę Żywego Różańca.

5. W sobotę 13 sierpnia przypada dzień fatimski. Zapraszamy na różaniec wynagradzający za grzechy po Mszy o godz. 8.00

6. Parafia w Łęgowie zaprasza na koncert organowy w wykonaniu dyrektora Opery w Charkowie Dymitry Morozowa w sobotę 13 sierpnia o godz. 18.45. Wstęp wolny.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

                                                        

Inne informacje

Send Us A Message