Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła 2016.08.07.

1. Dzisiaj przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Dominika, prezbitera, we wtorek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w środę – święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika w czwartek – wspomnienie Św. Klary, dziewicy a w piątek – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
2. W tym tygodniu z powodu wyjazdu z ministrantami do Lipusza nie będzie Mszy Św. w poniedziałek i we wtorek. Od środy Msze Św. tak jak dotychczas.
3. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami do MB można składać do skrzynki na domku parafialnym.
4. W sobotę 13 sierpnia przypada dzień fatimski, zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz. 8.00 przed Mszą Św. o godz. 8.30
5. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
6. Dzieci, które chciałby należeć do scholki i śpiewem ubogacać liturgię, zapraszamy na próby do pani Krystyny Bójczuk ul. Raduńska 35 A w soboty o godz. 11.00 i w niedziele o godz. 9.30
7. Ogłoszenie z parafii MB Nieustającej Pomocy…
8. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary na budowę kościoła, składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Send Us A Message