Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła 06.08.2017 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego i zarazem Święto Przemienienia Pańskiego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek – Wspomnienie Św. Dominika, prezbitera, w środę – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w czwartek – Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w piątek – Wspomnienie Św. Klary a w sobotę – Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  2. We wtorki modlimy się prosząc szczególnie orędownictwa patrona Bł. Ks. Jerzego w naszych parafialnych przedsięwzięciach, w środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi codziennie 15 min przed Mszą Św. Sprawy biurowe oraz intencje można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. także w niedzielę. W ciągu najbliższych dni jest jeszcze sporo wolnych intencji.
  3. W przyszłą niedzielę 13 sierpnia po Mszy o godz. 8.00 zapraszamy na różaniec fatimski.
  4. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.
  5. Za tydzień w niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.
  6. Ogłoszenie: Potrzebna jest opiekunka do chorej w naszej parafii. Opieka od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00. Szczegółowe informacje w zakrystii lub bezpośrednio pod numerem tel. 666 020 987.
  7. W ubiegłą niedzielę w zbiórce na pomoc w leczeniu zebraliśmy do puszek 2 368, 86 zł. oraz 50 koron czeskich. Za okazaną pomoc jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać a z racji urlopów i wakacji życzę, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Inne informacje

Send Us A Message