Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła 05.08.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego, w środę – wspomnienie Św. Dominika, w czwartek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w piątek – święto Św. Wawrzyńca a w sobotę – wspomnienie Św. Klary.

2. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą Św. a sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać po Mszach Św. W środy zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy, we wtorki modlimy się za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

4. Osoby pragnące wesprzeć Fundację Rzymskiego Centrum Akademickiego, wspierającego kształcących się w Rzymie księży (a od tego roku pochodzącego z naszej parafii Ks. Pawła Labuddę) mogą uczynić to wpłacając datki na nr konta fundacji:

81 1140 2004 0000 3202 7530 7796

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message