Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła 01.08.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera a w piątek – święto Przemienienia Pańskiego.

2. Od jutra w naszej parafii będziemy gościć ks. Wojciecha Konkola z Wejherowa, który będzie mnie zastępował przez najbliższy tydzień. Bardzo dziękuję ks. Wojciechowi za pomoc i otwarte serce.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobotę m-ca sierpnia. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Św. w czwartek i piątek. W piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 16.30 do 18.00. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP

4. W lipcu i w sierpniu Msze Święte w tygodniu będą zasadniczo odprawiane na przemian rano i wieczorem. W  poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00 rano.

5. W środę 4 sierpnia o godz. 17.30 tradycyjny różaniec odmawiany przez wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii.

6. W ubiegła niedzielę na pomoc poszkodowanym przez powodzie w Europie zabraliśmy 503zł. i 50 gr. Pieniądze zostały wpłacone na konto Caritas. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

8. Na stoliku przy kaplicy można wypisać intencję i włożyć ją do pudełka. Intencje zostaną zawiezione przez pana Zbigniewa Dobraczyńskiego i złożone na grobie Św. Charbela w Libanie.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message