Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła 2016.07.24

1. Dzisiaj przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto Św. Jakuba Apostoła, we wtorek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP a w piątek – wspomnienie Św. Marty.

2. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św.

4. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. Od początku lipca trwa zbiórka miedzi i cyny przeznaczonych na nasze dzwony. Zbiórkę prowadzi pani Krystyna Kłomska na swojej posesji przy ul. Raduńskiej w soboty od godz. 14.00 do 16.00 . Można też umawiać się na odbiór telefonicznie.

6. W tych dniach szczególnie pamiętajmy o naszej indywidualnej modlitwie w intencji Ojca Świętego Franciszka i Światowych Dni Młodzieży.

7. W poniedziałek zapraszam osoby chętne do pomocy aby uporządkować plac kościelny pod przyszłą budowę, którą zamierzamy rozpocząć w najbliższych tygodniach. Zbiórka o godz. 9.00 rano. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message