Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła 23.07. 2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – Wspomnienie Św. Kingi, we wtorek – Święto Św. Jakuba Apostoła, w środę – Wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP a w sobotę – Wspomnienie Św. Marty. We wtorek z racji obchodzonego też w tym dniu Wspomnienia Św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i samochodów.

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 700 zł. i 27 groszy. Za złożone ofiary składam jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

3. Sprawy biurowe oraz intencje można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. także w niedzielę. W tym tygodniu będzie mnie zastępował do środy włącznie Ks. Paweł.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. przeprowadzimy charytatywną zbiórkę do puszek, której celem jest pomoc w sfinansowaniu leczenia kobiety, która angażuje się w życie naszej parafii. Za okazaną pomoc już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W przyszłą sobotę 29 lipca organizujemy rowerową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Sianowie, która wyruszy po Mszy o godz. 8.00. Długość trasy: Juszkowo – Sianowo 47 km. Sianowo – Kartuzy 16 km. Gdańsk – Pruszcz Gd. 10 km. Czyli razem ok. 73 km. Dobrze byłoby, aby każdy uczestnik zabrał ze sobą:

• oczywiście sprawny rower – w drobnych naprawach możemy pomóc,

• kurtkę przeciwdeszczową,

• odblaskowe elementy/kamizelkę odblaskową,

• krem do opalania,

• zapasową dętkę,

• prowiant,

• wodę do picia,

• kilka złotych na obiad po drodze i bilet na PKM z Kartuz do Gdańska.

• telefon

Każdy jedzie na własną odpowiedzialność a dzieci pod opieką rodziców. Szczegółowych informacji mogę jeszcze udzielić po Mszy.

6. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać a z racji urlopów i wakacji życzę, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message