Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 15.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. Msze Św. w tygodniu od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 a w soboty rano o godz. 8.00. W niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą Św. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać po Mszach Św. W środy zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy, we wtorki modlimy się za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

3. Dzisiaj po Mszy można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy + Dariusza Gostomskiego z ul. Raduńskiej. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na czerwiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw

Send Us A Message