Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 16.07.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w sobotę – święto Św. Marii Magdaleny

2. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu nie będzie w niedziele Mszy wieczornej o godz. 18.00 a w dni powszednie zasadniczo Msze będą odprawiane na przemian: w poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00 rano.

3. W środy zapraszamy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy a we wtorki polecamy się opiece i pośrednictwu naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie są w naszej kaplicy. Nabożeństwa przed Mszą Św. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą Św.

4. 28 lipca rozpocznie się 41 Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem ,,Zdobywamy Ziemię Obiecaną”. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej pielgrzymkagdansk. Można również uczestniczyć duchowo w pielgrzymce w grupie Biało- Złotej. W zakrystii należy pobrać formularze i materiały, które pozwolą uczestniczyć w pielgrzymce codzienną modlitwą.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message