Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 16. 07. 2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w czwartek – Wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera a w sobotę – Święto Św. Marii Magdaleny.

2. W poniedziałek i we wtorek z powodu mojego wyjazdu na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy nie ma Mszy Świętej. Od środy Msze będzie odprawiał Ks. Paweł Labudda.

3. Sprawy biurowe oraz intencje można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. także w niedzielę.

4. W zakrystii i przy wyjściu z kaplicy można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. Dzisiaj po Mszach Św. zbieramy do puszek ofiary na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Piesza Pielgrzymka z Gdańska na Jasną Górę wyrusza 28 lipca z Bazyliki Mariackiej po Mszy o godz. 6.00 Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: ,,Idźcie i głoście!”. Nasi parafianie (a już zgłosiło się kilkoro) idą przeważnie w grupie biało-czerwonej. Więcej informacji na stronie internetowej: www.pielgrzymka.gda.pl a zapisy bezpośrednio pod numerem 512 844 725

7. W sobotę 29 lipca nasza parafia planuje zorganizowanie rowerowej, jednodniowej pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej w Sianowie. Trasa ma około 50 km. Szczegóły podamy za tydzień.

8. Nasza parafialna strona internetowa niestety jeszcze nie została uruchomiona. Mamy nadzieję, że awaria zostanie jak najszybciej usunięta.

9. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać a z racji urlopów i wakacji życzę, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message