Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 14.07.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła a we wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. W miesiącach wakacyjnych (w lipcu i w sierpniu) nie jest odprawiana Msza Św. w niedzielę o godz. 18.00 a w tygodniu Msze Św. w tym czasie są odprawiane na przemian wieczorem i rano: w poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00.

3. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. w tygodniu i w niedziele. Zapraszamy do modlitwy przed Mszą Św. – we wtorki za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki a w środy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą Św.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.