Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 12.07.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Śww. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła a w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu w tygodniu Msze Św. będą odprawiane na przemian rano i wieczorem. W poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00. W niedziele pozostanie Msza Św. wieczorna o godz. 18.00.

3. W poniedziałek 13 lipca zapraszamy o godz. 17.30 na różaniec fatimski.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Osoby, które chciałby uczestniczyć w XXXVIII Gdańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie Biało – Złotej mogą swoje deklaracje i intencje złożyć w zakrystii po Mszy Św.

6. Powiatowe centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim poszukuje kandydatów do pełnienia roli rodziców zastępczych. Telefon kontaktowy znajduje się na plakacie zawieszonym na drzwiach kaplicy i w gablotce parafialnej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message