Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła 09.08.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek – święto Św. Wawrzyńca, we wtorek – wspomnienie Św. Klary, w środę – wspomnienie Św. Maksymiliana w piątek – święto Rocznicy poświęcenia kościoła archikatedralnego w Gdańsku Oliwie a w sobotę – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 (nie będzie Mszy wieczorem o godz. 18.00). Pamiętajmy o tradycyjnych bukietach, które zostaną poświęcone w czasie Mszy Świętych.

2. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu w tygodniu Msze Św. będą odprawiane na przemian rano i wieczorem. W poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00. W niedziele pozostanie Msza Św. wieczorna o godz. 18.00.

3. W czwartek 13 sierpnia zapraszamy na różaniec fatimski, który zostanie odmówiony po Mszy o godz. 8.00.

4. W czwartek przypada dzień 75 – tych urodzin Ks. Abpa Sławoja Leszka Głódzia, pamiętajmy w modlitwach o Jubilacie.

5. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. w tygodniu i w niedziele. Zapraszamy do modlitwy przed Mszą Św. – we wtorki za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki a w środy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą Św.

6. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message