Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła 09. 07. 2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy, w środę – Wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek – Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta a w sobotę – Wspomnienie Św. Bonawentury.

2. W czwartek 13 lipca przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski.

3. Sprawy biurowe oraz intencje można zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. także w niedzielę. W tygodniu jest sporo wolnych intencji.

4. W zakrystii i przy wyjściu z kaplicy można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będziemy zbierać do puszek ofiary na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

6. Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy Pruszcz gdański zapraszają na Festyn Seniora pod hasłem „Kto się śmieje, ten nie płacze”. Plenerowa impreza odbędzie się 23 sierpnia o godz. 14.00 na terenie Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie. Imienne zaproszenia znajdują się na ławce, proszę o pomoc w dostarczeniu tych zaproszeń do adresatów.

7. Piesza Pielgrzymka z Gdańska na Jasną Górę wyrusza 28 lipca z Bazyliki Mariackiej po Mszy o godz. 6.00 Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: ,,Idźcie i głoście!”. Nasi parafianie (a już zgłosiło się kilkoro) idą przeważnie w grupie biało-czerwonej. Więcej informacji na stronie internetowej: www.pielgrzymka.gda.pl a zapisy bezpośrednio pod numerem 512 844 725

8. Z powodu małej awarii nasza parafialna strona internetowa nie działa. Awaria powinna zostać usunięta na początku tego tygodnia i wszystko powinno działać tak jak należy.

9. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać a z racji urlopów i wakacji życzę, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message