Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła 08.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – Święto Św. Benedykta, patrona Europy, w czwartek – Wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu a w piątek – Wspomnienie Śww. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W piątek 13 lipca przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski.

3. Za tydzień w niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Ministranci rozdają także za darmo Dobre Nowiny.

5. Katolicka Szkoła Niepubliczna w Pruszczu Gdańskim ogłasza, że są jeszcze wolne miejsca w ,,zerówce”. Priorytetem jest indywidualne podejście do ucznia, bezpieczeństwo, dbałość o wartości. Trwa również nabór do pozostałych klas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły na stronie internetowej i na ulotce, którą można zabrać przy wyjściu z kaplicy.

Zmarł + Dariusz Gostomski z ul. Raduńskiej, jego pogrzeb odbędzie się prawdopodobnie w środę.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message