Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła 08.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – Święto Św. Benedykta, patrona Europy, w czwartek – Wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu a w piątek – Wspomnienie Śww. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W piątek 13 lipca przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski.

3. Za tydzień w niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Ministranci rozdają także za darmo Dobre Nowiny.

5. Katolicka Szkoła Niepubliczna w Pruszczu Gdańskim ogłasza, że są jeszcze wolne miejsca w ,,zerówce”. Priorytetem jest indywidualne podejście do ucznia, bezpieczeństwo, dbałość o wartości. Trwa również nabór do pozostałych klas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły na stronie internetowej i na ulotce, którą można zabrać przy wyjściu z kaplicy.

Zmarł + Dariusz Gostomski z ul. Raduńskiej, jego pogrzeb odbędzie się prawdopodobnie w środę.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message