Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła 05.07.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę – wspomnienie Św. Jana z Dukli a w sobotę – święto Św. Benedykta opata, patrona Europy.

2. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu w tygodniu Msze Św. będą odprawiane na przemian rano i wieczorem. W poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00. W niedziele pozostanie Msza Św. wieczorna o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Pręgowa. Trasa łatwa ok. 30 km. Zbiórka przy kaplicy dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. W czwartek odbyła się mała uroczystość zawieszenia tradycyjnej wiechy na budowanym kościele. Dzisiaj po Mszy o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy na tzw. dzień otwarty budowy. Przy ciastku i kawie będzie można od środka zobaczyć nasz kościół.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message