Ogłoszenia parafialne –  XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Ireneusza a w środę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zawsze po wieczornej Mszy Świętej.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca lipca. W piątek odwiedzę od godz. 9.00 chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież aby w wakacje nie było przerwy w życiu sakramentalnym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja zakończona o godz. 18.00 nabożeństwem eucharystycznym. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymian tajemnic.

4. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wspólną modlitwę dziękczynienia z okazji mojej 25 rocznicy święceń kapłańskich, za wszystkie życzenia i życzliwość. Ministranci przy wyjściu rozdają pamiątkowe jubileuszowe obrazki.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dzisiaj w niedzielę 26 czerwca o godz. 18.00 będziemy modlić do Boga za wstawiennictwem Św. Charbela. O godz. 17.30 różaniec i modlitwy wstawiennicze oraz błogosławieństwo relikwiami.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message