Ogłoszenia parafialne –  XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Ireneusza a w środę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zawsze po wieczornej Mszy Świętej.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca lipca. W piątek odwiedzę od godz. 9.00 chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież aby w wakacje nie było przerwy w życiu sakramentalnym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja zakończona o godz. 18.00 nabożeństwem eucharystycznym. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymian tajemnic.

4. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wspólną modlitwę dziękczynienia z okazji mojej 25 rocznicy święceń kapłańskich, za wszystkie życzenia i życzliwość. Ministranci przy wyjściu rozdają pamiątkowe jubileuszowe obrazki.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dzisiaj w niedzielę 26 czerwca o godz. 18.00 będziemy modlić do Boga za wstawiennictwem Św. Charbela. O godz. 17.30 różaniec i modlitwy wstawiennicze oraz błogosławieństwo relikwiami.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message