Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła 01.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XIII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – Święto Św. Tomasza Apostoła a w piątek – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca lipca. W czwartek i piątek po wieczornej Mszy Nabożeństwa eucharystyczne. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a po południu od godz. 16.30 będzie można przystąpić do sakramentu spowiedzi, zapraszam szczególnie dzieci rocznicowe i komunijne. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi o które prosiła Maryja w czasie objawień fatimskich.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

4. Katolicka Szkoła Niepubliczna w Pruszczu Gdańskim ogłasza, że są jeszcze wolne miejsca w ,,zerówce”. Priorytetem jest indywidualne podejście do ucznia, bezpieczeństwo, dbałość o wartości. Trwa również nabór do pozostałych klas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły na stronie internetowej i na ulotce, którą można zabrać przy wyjściu z kaplicy.

5. Zapraszamy na rowerową wycieczkę po Żuławach. Zbiórka przy kaplicy dzisiaj o godz. 13.00 Trasa wyniesie około 50 km i zamierzamy objechać miejscowości m.in. Krzywe Koło, Steblewo, Giemlice, Trutowy. Powrót wieczorem.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim uczniom życzę radosnych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy też, że nie ma wakacji od Boga.

Inne informacje

Send Us A Message