Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła 21.06.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w środę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00.

3. W piątek zapraszamy na Mszę Św. dzieci i młodzież, aby podziękować Bogu za kończący się rok szkolny i prosić Boga o błogosławione i bezpieczne wakacje.

4. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w rekolekcjach oazowych organizowanych przez Ruch Światło – Życie Archidiecezji Gdańskiej. Jest to propozycja skierowana nie tylko dla dzieci i młodzieży związanej z Ruchem, ale w sposób szczególny do tych, którzy są się formować w duchu Ewangelii. Może to być dobra alternatywa dla wyjazdu wakacyjnego i wypoczynku. Terminy turnusów znajdują się na plakacie w gablotce parafialnej a zapisy i bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej.

5. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message