Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła 20.06.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika a w czwartek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w co dzień po wieczornej Mszy Św. a w soboty i niedziele po Mszy o godz. 8.00.

3. We wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.45 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w 2021 roku.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych młodzież oazowa z naszej parafii będzie zbierała ofiary do puszek na wydarzenie ewangelizacyjne ,,Wstanisław” w Gdyni.

5. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystój kościoła i kaplicy zebrano 299,85zł.  Bóg zapłać za złożone ofiary

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.