Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę Zwykła w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi a w przyszłą niedzielę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Sprawy biurowe i intencje mszalne można zamawiać bezpośrednio po Mszy Św. W tym tygodniu we wtorek wyjątkowo (z wiadomych przyczyn) Msza Św. tylko rano o godz. 8.00

3. W czwartek z racji kończącego się roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji, zapraszam młodzież i dzieci na Mszę dziękczynną o godz. 18.00

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 804 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Dziękuję wszystkim, którzy pod moją nieobecność zaopiekowali się Ks. Wojciechem, który również dziękuje i bardzo serdecznie pozdrawia naszą parafię.

7. Za dwa tygodnie 1 lipca w niedzielę zapraszamy na rowerową wycieczkę po Żuławach, szczegóły w ogłoszeniach za tydzień.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności + Józefa Kapuścińskiego l. 81 z ul. Kasztanowej. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message