Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 16.06.2024r.

1. Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie liturgiczne Św. Brata Alberta Chmielowskiego a w piątek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi.

2. W tym tygodniu do piątku będę jeszcze przebywał w szpitalu rehabilitacyjnym a Msze w poniedziałek, we wtorek i w środę będą odprawiali księża z sąsiednich parafii. W czwartek nie będzie Mszy ale zapraszamy na modlitwę wspólnotową o godz. 18.00. Od piątku Msze w parafii w trybie normalnym.

3. W piątek rozpoczynają się wakacje, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę wieczorem jako dziękczynienie za miniony rok szkolny.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. 30 czerwca w Łomiankach rozpocznie się XVIII piesza pielgrzymka w intencji rodzin do Gietrzwałdu, gdzie dotrze 6 lipca. Szczegóły oraz informacje o zapisach znajdują się na plakatach i ulotkach.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message