Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 16.06.2024r.

1. Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie liturgiczne Św. Brata Alberta Chmielowskiego a w piątek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi.

2. W tym tygodniu do piątku będę jeszcze przebywał w szpitalu rehabilitacyjnym a Msze w poniedziałek, we wtorek i w środę będą odprawiali księża z sąsiednich parafii. W czwartek nie będzie Mszy ale zapraszamy na modlitwę wspólnotową o godz. 18.00. Od piątku Msze w parafii w trybie normalnym.

3. W piątek rozpoczynają się wakacje, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę wieczorem jako dziękczynienie za miniony rok szkolny.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. 30 czerwca w Łomiankach rozpocznie się XVIII piesza pielgrzymka w intencji rodzin do Gietrzwałdu, gdzie dotrze 6 lipca. Szczegóły oraz informacje o zapisach znajdują się na plakatach i ulotkach.