Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 13.06.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Dzień Fatimski – po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w co dzień po wieczornej Mszy sw. a w soboty i niedziele po Mszy o godz. 8.00. Chciałbym bardzo serdecznie jeszcze raz podziękować za liczny udział w procesji Bożego Ciała i świadectwo wiary. Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy i przystrojenie okien na trasie procesji. Dziękuję asyście procesyjnej i Liturgicznej Służbie Ołtarza, służbie porządkowej i nagłośnieniowej, Panu Organiście a przede wszystkim dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki.

3. W poniedziałek z wiadomych przyczyn Msza Św. wieczorna wyjątkowo o godz. 17.00

4. Zapraszamy na integracyjną wycieczkę rowerową do Kłodawy. Trasa łatwa ok. 25 km. Zbiórka dzisiaj w niedzielę przy kaplicy o godz. 15.00

5. Po Mszach Świętych można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy i kościoła.

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Od przyszłej niedzieli zawieszamy transmitowanie niedzielnej Mszy Św. o godz. 11.30 Dzisiaj ostatnia transmisja online na facebookowej stronie naszej parafii. Panu Grzegorzowi i Adamowi serdecznie dziękuję za trud i pracę włożoną w transmisje. Po Mszy jeszcze przez 20 min. okazja do Komunii Św. w kaplicy.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na czerwiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw

Send Us A Message