Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 13.06.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Dzień Fatimski – po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w co dzień po wieczornej Mszy sw. a w soboty i niedziele po Mszy o godz. 8.00. Chciałbym bardzo serdecznie jeszcze raz podziękować za liczny udział w procesji Bożego Ciała i świadectwo wiary. Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy i przystrojenie okien na trasie procesji. Dziękuję asyście procesyjnej i Liturgicznej Służbie Ołtarza, służbie porządkowej i nagłośnieniowej, Panu Organiście a przede wszystkim dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki.

3. W poniedziałek z wiadomych przyczyn Msza Św. wieczorna wyjątkowo o godz. 17.00

4. Zapraszamy na integracyjną wycieczkę rowerową do Kłodawy. Trasa łatwa ok. 25 km. Zbiórka dzisiaj w niedzielę przy kaplicy o godz. 15.00

5. Po Mszach Świętych można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy i kościoła.

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Od przyszłej niedzieli zawieszamy transmitowanie niedzielnej Mszy Św. o godz. 11.30 Dzisiaj ostatnia transmisja online na facebookowej stronie naszej parafii. Panu Grzegorzowi i Adamowi serdecznie dziękuję za trud i pracę włożoną w transmisje. Po Mszy jeszcze przez 20 min. okazja do Komunii Św. w kaplicy.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message