Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 12.06.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, we wtorek – wspomnienie Bł. Michała Kozala biskupa i męczennika, w środę – wspomnienie Bł. Jolanty zakonnicy a w piątek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszy św. a w niedzielę po Mszy o godz. 10.00

2. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Sprawy biurowe proszę zgłaszać bezpośrednio po Mszy Św. bądź telefonicznie ( tel. 888 178 039 ).

3. W poniedziałek 13 czerwca przypada dzień fatimski, o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem czerwcowym.

4. W domku parafialnym można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. W parafii Podwyższenia Krzyża 26 czerwca odbędzie się festyn parafialny. Ks. Proboszcz Stanisław zaprasza wszystkich do udziału w festynie ( wszak jesteśmy parafią córką Podwyższenia Krzyża ) a także zaprasza do współorganizowania festynu. Osoby chcące się włączyć w organizację proszone są o kontakt z panem Szymonem Zandlerem.

6. W sobotę 18 czerwca o godz. 10.00 odbędą się święcenia diakonatu w kościele Św. Trójcy w Gdyni. Pamiętajmy o modlitwie w intencji nowych diakonów.

7. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message