Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 10.06.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w poniedziałek – Wspomnienie Św. Barnaby, we wtorek – Wspomnienie Błogosławionych męczenników: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczewskiego – prezbiterów oraz Alicji Kotowskiej – zakonnicy, w środę – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy a w czwartek – wspomnienie Bł. Michała Kozala (w tym dniu przypada 48 rocznica święceń kapłańskich Ks. Abpa Sławoja Leszka Głódzia).

2. W środę 13 czerwca o godz. 17.30 różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

3. Dzisiaj po Mszy Św. można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Świecenia diakonatu w naszej diecezji odbędą się 16 czerwca o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Jadwigi Królowej w Gdańsku Orunii Górnej. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do świeceń.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message