Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 09.06.2024r.

1. Przeżywamy X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie liturgiczne Św. Barnaby, apostoła, w środę – wspomnienie Błogosławionych męczenników: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Władysława Miegonia, Franciszka Rogaczewskiego, prezbiterów oraz Alicji Kotowskiej, zakonnicy i Towarzyszy, w czwartek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy a w piątek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

2. Msze Święte w tym tygodniu w środę, w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 8.00 w kaplicy. W niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 11.30

3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Węgry i Chorwację w terminie od 23.09. do 01.10 2024 r. Szczegóły znajdują się na plakatach w gablotce i na stronie internetowej. Zapisy bezpośrednio i telefonicznie.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message