Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 06.06.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Dzień Dziękczynienia. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Jadwigi Królowej, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, (w którą przypada 100 rocznica poświęcenia Polski NSPJ, w tym dniu z racji uroczystości nie ma postu piątkowego) a w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. W tym roku nie ma tradycyjnych procesji wokół kościoła w czasie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała. Jedynie w dzisiejszą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 i na zakończenie w piątek w uroczystość NSPJ po Mszy o godz. 18.00, która zostanie odprawiona w kościele. Szczególne zaproszenie kieruję do asysty procesyjnej i liturgicznej Służby Ołtarza.

3. W środę przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec odmawiany przez Wspólnotę Żywego Różańca.

4. W niedzielę 13 czerwca zapraszamy na różaniec fatimski połączony z nabożeństwem czerwcowym po Mszy o godz. 8.00

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.

7. Osoba, która zamawiała intencję na poniedziałek 14 czerwca o godz. 18.00 proszona jest o kontakt.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message