Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 06.06.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Dzień Dziękczynienia. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Jadwigi Królowej, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, (w którą przypada 100 rocznica poświęcenia Polski NSPJ, w tym dniu z racji uroczystości nie ma postu piątkowego) a w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. W tym roku nie ma tradycyjnych procesji wokół kościoła w czasie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała. Jedynie w dzisiejszą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 i na zakończenie w piątek w uroczystość NSPJ po Mszy o godz. 18.00, która zostanie odprawiona w kościele. Szczególne zaproszenie kieruję do asysty procesyjnej i liturgicznej Służby Ołtarza.

3. W środę przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec odmawiany przez Wspólnotę Żywego Różańca.

4. W niedzielę 13 czerwca zapraszamy na różaniec fatimski połączony z nabożeństwem czerwcowym po Mszy o godz. 8.00

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.

7. Osoba, która zamawiała intencję na poniedziałek 14 czerwca o godz. 18.00 proszona jest o kontakt.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message