Ogłoszenia parafialne – VII Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. tygodniu przypadają dni eucharystyczne, pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca marca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a popołudniu od godz. 16.30 będzie okazja do spowiedzi (szczególnie zapraszam dzieci, które przystąpiły w zeszłym roku do Pierwszej Komunii Św. i rocznicowe). W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 spotkanie i nabożeństwo Żywego Różańca.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Młodzież z klas III gimnazjalnych, przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00. Spotkanie jest obowiązkowe.

3. Dzisiaj po Mszach Św. można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W sobotę 2 marca organizujemy pierwszą w naszej parafii zabawę karnawałową dla dzieci. Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00 i będzie trwać do 18.00. W trakcie zabawy przewidziany jest konkurs na najlepszy strój karnawałowy i przebranie.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. English Speaking Club – klub języka angielskiego dla dorosłych to propozycja spotkań dla osób, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności językowe w praktyce. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 17.00 do sali parafialnej pod kaplicą.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message