Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła 13.02.2022 r.

1.Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

2. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy oraz kościoła zebrano 747 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękuję też wszystkim osobom zaangażowanym w opiekę nad naszą kaplicą i kościołem.

3. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 5 marca o godz. 18.00 a sakramentu udzieli Ks. Bp Zbigniew Zieliński. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się w środę po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.45

4. W zakrystii jest do nabycia jeszcze książka Juszkowo i Borzęcin we wspomnieniach mieszkańców

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dzisiaj w niedzielę, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, po Mszach Świętych wolontariusze Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci przeprowadzają zbiórkę pieniężną na rzecz Hospicjum. Gorąco polecam to szlachetne dzieło.

W minionym tygodniu na drogę do wieczności z naszej parafii odprowadziliśmy: + Pawła Komodzińskiego z Pruszcza Gdańskiego oraz + Mateusza Paśko z ul. Raduńskiej

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w 2022 roku zapraszam na spotkanie dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz.18.00.  Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.

Inne informacje

Send Us A Message