Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2024r.

1. Przeżywamy Niedzielę Palmową, czyli Niedzielę Meki Pańskiej. Ofiary z palemek przeznaczone są na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo Gorzkich Żalów o 17.15

2. We wtorek 26 marca zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

3. Okazja do spowiedzi przedświątecznej w poniedziałek, we wtorek i w środę od godz. 16.30 do 18.00 – (We wtorek do 17.30) W środę Msza wieczorna zostanie przesunięta na godz. 18.30. W środę będzie także spowiadał ksiądz z sąsiedniej parafii.

4. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny oraz Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message