Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek, wtorek i w środę: Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące tzw. Dni Krzyżowe. W te dni o godz. 18.00 będą odprawiane Msze: w okresie zasiewów, o uświęcenie pracy ludzkiej i w czasie głodu. Za tydzień w niedziele będziemy przezywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Nabożeństwo majowe w Borzęcinie przy kapliczce o godz. 19.00

3. Msze z naszej kaplicy są transmitowane na facebooku – Parafia Juszkowo i poprzez stronę internetową naszej parafii – parafiawjuszkowie.pl. Msze codziennie o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00 a w niedzielę o godz. 11.30. W niedzielę osoby uczestniczące we Mszy przez media mogą przystąpić do Komunii Świętej. Kaplica będzie otwarta przez pół godziny po zakończeniu Mszy Św. o 11.30.

4. W piątek o godz. 19.00 przed kaplicą krótkie spotkanie dla rodziców dzieci, które w zeszłym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą.

5. Na stoliku przy drzwiach kaplicy jest do nabycia prasa katolicka, tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Można także zabrać ze sobą za darmo magazyn ewangelizacyjny Dobre Nowiny.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message