Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 09.05.2021 r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek, we wtorek i w środę – dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W tych dniach Kościół modli się o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy a w czwartek – święto Św. Macieja Apostoła. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii w tym roku przystąpi 61 dzieci. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy i za tydzień odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W sobotę o godz. 10.30 – grupa A o godz. 12.00 – grupa B i w niedzielę o godz. 12.00 – grupa C. Wszystkie uroczystości odbędą się w kościele.

3. W czwartek 13 maja zapraszamy o godz. 17.30 na różaniec fatimski a w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszach Św. w dni powszednie a w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Nabożeństwo majowe przy kapliczce w Borzęcinie o godz. 19.00

5. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message