Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 06.05.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Święto Wniebowstąpienia Pańskiego a w piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Od poniedziałku do środy przeżywać będziemy tzw. Dni Krzyżowe czyli Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

2. Miesiąc maj jest szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po Mszy Św. o godz. 18.00 w tygodniu a w soboty i w niedziele po Mszy o godz.8.00

3. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na spotkania w tygodniu od poniedziałku po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.45. Uroczystość Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się 20 maja o godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. – 27 maja o godz. 11.30 z tej racji zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci rocznicowych we wtorek 15 maja po Mszy wieczornej o godz. 18.45

4. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na czerwiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw

Send Us A Message