Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 06.05.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Święto Wniebowstąpienia Pańskiego a w piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Od poniedziałku do środy przeżywać będziemy tzw. Dni Krzyżowe czyli Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

2. Miesiąc maj jest szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po Mszy Św. o godz. 18.00 w tygodniu a w soboty i w niedziele po Mszy o godz.8.00

3. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na spotkania w tygodniu od poniedziałku po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.45. Uroczystość Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się 20 maja o godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. – 27 maja o godz. 11.30 z tej racji zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci rocznicowych we wtorek 15 maja po Mszy wieczornej o godz. 18.45

4. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message