Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła 09.02.2020 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Scholastyki, we wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy dzień Chorego (o godz. 18.00 odprawiona Msza Św. w intencji chorych i zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych) a w piątek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

2. Za tydzień po Mszy Św. o godz.11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Młodzież z klas VIII przygotowująca się do sakramentu bierzmowania w 2021 roku ma swoje spotkania w tym tygodniu: w środę o godz. 18.45 i w sobotę o godz. 11.00. Dzisiaj i w niedzielę 16 lutego po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w tym roku.

3. Skończyła się kolęda w naszej wspólnocie parafialnej. Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za przyjęcie Bożego błogosławieństwa, wspólną modlitwę i rozmowę oraz za ofiary, które przeznaczone zostały w całości na budowę naszego kościoła. Od lutego porządek Mszy Świętych zostaje przywrócony. W niedziele Msze Św. o godz. 8.00,10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00 a w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.00 rano.

4. Za tydzień w niedziele będziemy gościć w naszej parafii ks. dr. Jana Uchwata z Gdańskiego Seminarium Duchownego, który wygłosi kazania o tematyce związanej z powołaniem.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

 

Inne informacje

Send Us A Message