Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła 07.02.2021 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy a w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes i XXIX Światowy Dzień Chorego a w tym dniu w szczególny sposób będziemy się modlić w intencji osób starszych, cierpiących i chorych.
  2. W środę przed Mszą Św. o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową.
  3. Na stronie internetowej naszej parafii (parafiawjuszkowie) znajduje się zakładka dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W zakładce są do pobrania modlitwy, które dzieci powinny się nauczyć.
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.
  5. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy.
  6. Msza Święta niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message